Galeria

CO DZIEJE SIĘ W TRAKCIE ZWARCIA?

Agregaty z prądnicą asynchroniczną podają najwyższej jakości prąd. W trakcie przeciążenia lub zwarcia agregat nie generuje prądu o bardzo wysokim napięciu (tzw. piku energetycznego). Dzięki temu nie ma obawy, że uszkodzi nasze odbiorniki. Po odłączeniu źródła zwarcia (lub przeciążenia) agregat wzbudza się w ciągu kilku sekund.

CZY AGREGAT MOŻE PRACOWAĆ W TRAKCIE DESZCZU?

Agregaty Eisemann i Geko w wykonaniu IP-54 mogą pracować w trakcie deszczu oraz w pyle. Szczelna prądnica nie zostanie uszkodzona w niekorzystnych warunkach. Należy jednak zadbać o właściwe korzystanie z gniazd.

JAK CHRONIONE SĄ PRZEWODY?

Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsza część. Dlatego w Eisemann wierzymy, że wszystkie elementy agregatów muszą być najwyższej jakości. Doskonale świadczą o tym przewody wykonane ze stali nierdzewnej (INOX). Wyklucza ona możliwość korozji w miejscach zaciskania konektorów. Przewody otulone są niepalną izolacją z materiału sylikonowego, dodatkowo oplatanego włóknem węglowym by zapobiec przecieraniu izolacji w miejscach styku. Następnie wiązki elektryczne umieszcza się w koszulkach z włókna szklanego. Liczne próby wykonywane na prezentacjach trwające do dwóch minut w jądrze ognia zapalniczki gazowej potwierdzają niepalność izolacji naszych agregatów.