OFERTA PRACY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Realizowanie wymaganych zadań sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów,
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z salonami sprzedaży,
  • Wdrażanie i koordynacja akcji promocyjnych oraz nowości produktowych,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów, entuzjazm i zapał do pracy,
  • Gotowość do intensywnej pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Samochód służbowy, komputer i telefon.

Kontakt:

Eisemann Polska Sp. z o.o.
ul. Sztumska 17a
85-383 Bydgoszcz

tel. +48 52 376 5335

biuro@eisemann-geko.pl

Dział handlowy:

Małgorzata Birnbaum
+48 604 671 132
m.birnbaum@eisemann-geko.pl